2 Wyścig MTB CZUDEC 2020

Cześć!

Minęło aż 3 lata od ostatniego wpisu w 2017r. Niestety nawał pracy i obowiązków ograniczył mnie mocno w czynnym ściganiu i opisywaniu imprez w których team „SUPERIOR sowasport.pl” brał udział.     Pasja jaką jest kolarstwo, napędza wszystko w moim życiu i pozwala na przeżywanie go w piękny i pełny sposób. Dlatego wracam do dzielenia się ze światem tymi przeżyciami, jednocześnie zachęcając Was do jeżdżenia na rowerze.

16.08.2020 w niedzielę odbył się 2 WYŚCIG MTB CZUDEC. Pogoda dopisała, było bardzo ciepło i zapowiadało się fajne ściganie. Trasa jaką przygotowali koledzy z Czudca okazała się „kozacka” pod każdym względem, techniczne strome podjazdy i techniczne zjazdy dawały dużo frajdy. Technicznie 3/5.

Na dystansie Hobby 27km i 750mp wśród kobiet startowało 9 zawodniczek. Open wygrała Julia Jeż ( Jedlicze Team), 2 miejsce Joanna Miklas-Gładyś ( SUPERIOR sowasport.pl), 3 miejsce Agnieszka Kamińska (Czudec).

Wśród Mężczyzn starowało 105 zawodników. Z czasem 1:21 wygrał Łukasz Turek (Nowy Styl Cycling Team), 2 miejsce zajął Przemysław Ciak (Klub Kolarski Jeżowe), a trzeci był Michał Rozmund (Harda Horda).

Na dystansie Mega 38km i 1250mp wśród kobiet startowało 2 zawodniczki. Pierwsza była Katarzyna Łuszc (Bukowsko), druga Magdalena Kłeczek ( SST LUBCZA).

Wśród mężczyzn startowało 70 zawodników. Z czasem 1:55 wygrał Lary Zębata (www.laryzebatka.com), drugi Krzysztof Gajda (Jedlicze Team), trzeci Mateusz Hałajko (SST Lubcza).