Cyklokarpaty Brzozów 2017

Dzis kierunek Brzozów. Miasto które po raz pierwszy gościło kolarzy Górskich w serii Cyklokarpaty. Bardzo przyjemna pogoda, słońce przeplecione chmurami, temp. około 22 st. i dookoła fajna rodzinno sportowa atmosfera.
Nasz zespół w prawie kompletnym składzie stanął na starcie. Dystans HOBBY miał do przejechania 30km i 630mp, MEGA 52km i 1250mp,GIGA 70km 1820mp. Organizatorom należą się słowa uznania za wytyczenie bardzo fajnej iterwałowej trasy, która obfitowała w techniczne odcinki a w połaczeniu z błotnistymi fragmentami należało wykazać się nie lada sprytem i techniką, aby szybko przemieszczać się ku mecie.
Jak zawsze można było liczyć na nasze dziewczyny które bardzo mocno zaznaczją swoją obecność na każdej edycji. Najlepiej spisała się Kamila Sowa która zajęła drugie miejsce open wśród kobiet na dystansie mega wygrywając swoją kategorię wiekową.Joanna Majewska zajęła trzecie miejsce, Alicja Muszyńska Sowa także była trzecia w swojej kategorii wiekowej na dystansie hobby a Karolina Majewska wywalczyła zasłużone drugie miejsce w HK1.
Po wyścigu wszyscy byli zachwyceni trasą i wypasionym posiłkiem regeneracyjnym od SLIMBOX jaki czekał na wszystkich na mecie. Tą edycję Cyklokarpat w Brzozowie zaliczamy do jednego z najlepszych ścigów w sezonie.