Cyklokarpaty Sanok 22 09 2012

Do Sanoka wybraliśmy się w siedem osób; Kamilka, Kacper, Gosia, Paweł, Michał, Alicja i Ja..
Ala jeszcze w drodze do Sanoka zastanawiała się jaki dystans wybrać, chciała spróbować Mega, ale koniec końców pojechała Hobby mając już zapewnione zwycięstwo w kat. HK3 w całym cyklu. Michał także pojechał na te zawody, aby walczyć o najwyższy stopień podium w kat. HM1. Gosia bardzo chciała wygrać na dystansie Mega w swojej kat. MK3 i miała no to duże szanse. Paweł i Ja byliśmy przeziębieni, ale nie mogliśmy odpuścić tak fajnej trasy jaką oferowali organizatorzy z Sanoka.
Po wybraniu sektorów wystartowaliśmy, na początku było trochę płaskiego do pierwszego trzykilometrowego podjazdu. Czułem że jedzie mi się bardzo ciężko, najgorszy moment nastąpił na stromym długim podjeździe po łące gdzie niemiłosiernie wiało, ubrałem kurtkę, ale nie wiele pomogła bo przemarzłem tam okropnie, wyprzedziło mnie chyba z dziesięć osób – tragediąłłłł – trzeba walczyć i ukończyć ten maratonik. W końcu kilka kilometrów zjazdu praktycznie do mety i tu troche mi puściło, moc w nogach jakby się obudziła i do mety jechałem chyba szybko bo odrobiłem parę pozycji lądując na 9 miejscu, przejeżdzając 40 km w 2 h i 20 min, tracąc 3500 kcal.
Na mecie dowiedziałem się, że Alicja nie ukończyła wyścigu z powodu złego oznakowania trasy – trudno.
Michał ukończył zawody na 2 miejscu czym przypieczętował zwycięstwo w całym tegorocznym cyklu w swojej kat. HM1.
Gosia wygrała dystans Mega i ostatecznie w całym cyklu zajęła 2 pozycję – w przyszłym roku na pewno zaatakuje pierwszy plac.
Podsumowując cały sezon 2012 nasza ekipa MTB www.sowasport.pl była widoczna na każdych zawodach osiągając bardzo dobre wyniki szczególnie wśród kobiet i mężczyzn na dystansie Hobby

Pomimo codziennych obowiązków – szkoły, pracy itp, znaleźliśmy czas i chęci aby uprawiać kolarstwo górskie na troche wyższym poziomie i upowszechniać zdrowy styl życia.

sowasport team

Jeżeli Bóg pozwoli, chcemy startować również w przysłym sezonie i promować tą wspaniała dyscyplinę sportu, a będziemy mogli to robić bardziej efektywnie i efektownie, jeżeli znajdziemy sponsora tytularnego na rok 2013. Tu prośba do wszyskich firm które chciały by reklamować się za pośrednictwem naszego team’u o kontakt z nami.

Kończąc chcę pogratulować super wyników i podziękować wszystkim zawodnikom z MTB www.sowasport.pl za świetny sezon i zaprosić Was a równocześnie zachęcić innych do utworzenia jeszcze lepszego i większego teamu MTB na rok 2013 .