O NAS

SowaSport to rodzinna firma, działająca w obrębie rynku rowerowego i narciarskiego on ponad 20 lat. Zajmujemy się serwisem sprzętu sportowego oraz szkoleniami narciarskimi a od 2015r prowadzimy również sklep rowerowy.

Od marca 2015 zapraszamy do sklepu przy ulicy Paderewskiego 38 w Rzeszowie. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem czeskiej marki rowerowej „SUPERIOR”

O marce Superior:

Rowery SUPERIOR są projektowane i składane w centrum produkcyjnym w Kopřivnicach, Czechy. Fabryka ulokowana jest w dzielnicy przemysłowej, o wyjątkowej atmosferze, związanej z historią, znanego na całym świecie, czeskiego producenta samochodów Tatra, które produkowane są tam do dnia dzisiejszego.

Maszyny składające koła, zautomatyzowane linie produkcji, systemy lakierowania, centrum testowania oraz rozwoju rowerów elektrycznych, zaawansowane procedury kontroli jakości – te jak i wiele innych ważnych aspektów, czyni nas jedną z najbardziej zaawansowanych fabryk w Europie.

Przez ostatnie 10 lat obiekt realizacji projektów oraz montażu rowerów SUPERIOR został całkowicie odnowiony, a produkcja wynosi obecnie 160.000 rowerów rocznie. Na taki nakład pracuje 290 pracowników, odpowiedzialnych za sześć linii produkcji.

#ALWAYSRACE to nie tylko hasło i motto naszych jeźdźców. #ALWAYSRACE reprezentuje również wysiłki osób stojących za marką SUPERIOR BIKES! Wysiłki zmierzające do opracowania nowych technologii, urzekające funkcjonalnym wzornictwem i precyzyjną produkcją, które doprowadzą do tego, że Ty i my będziemy mieli rower, oznaczony po wyścigu plakietką „NAJSZYBSZY DZIŚ”!