Podsumowanie sezonu 2013

kami6 Patrząc wstecz na sezon 2013, www.SOWASPORT.pl MTB TEAM był widoczny na 12 imprezach sportowych osiągając bardzo dobre wyniki szczególnie wśród kobiet na dystansie Hobby, i wśród mężczyzn na dystansach mega. Startowaliśmy w 9 edycjach maratonów rowerowych Cyklokarpaty.pl i w kilku innych lokalnych imprezach zajmując: 5 pierwszych pozycji, 7 milenka3drugich i 5 trzecich pozycji. W klasyfikacji generalnej Cyklokarpaty.pl Andrzej Miłek wygrał w swojej kategorii klasyfikacje generalną, Grzegorz Sowa zajął 4 miejsce, a Alicja Muszyńska Sowa miała wygraną w kieszeni niestety problemy ze sprzętem spowodowały, że nie została sklasyfikowana.

ala1Pomimo codziennych obowiązków – szkoły, pracy itp, znaleźliśmy czas i chęci aby uprawiać kolarstwo górskie na trochę wyższym poziomie, zaliczając 62 osobo starty. W 2014 roku także będziemy startować i promować tą wspaniała dyscyplinę sportu, a będziemy mogli to robić bardziej efektywnie i efektownie, jeżeli znajdziemy sponsora tytularnego. Tu prośba o kontakt, do wszystkich firm ala wywiad sktóre chciałyby reklamować się za pośrednictwem naszego team’u.
Kończąc chcę pogratulować super wyników i podziękować wszystkim zawodnikom z www.SOWASPORT.pl MTB TEAM za świetny sezon i zaprosić Was a równocześnie zachęcić innych do utworzenia jeszcze lepszego i większego teamu MTB w przyszłym roku .