Welcome to my World

Witam wszystkich sportowo zakręconych na stronie serwisu narciarskiego i rowerowego Sowa Sport.

Tworząc tę stronę zastanawiałem się jaki ma być adres www – sowasport czy kamikazze, nie wiem czy dobrze zrobiłem ale jednak wybrałem sowasport.

Kamikazze to ksywa pod którą znają mnie ci, którzy od lat jeżdżą na mtb i nartach.

Parę słów o mnie.

Urodziłem się i od 36 lat mieszkam w Rzeszowie. Jako nastolatek zacząłem jeździć na rowerze górskim nie tylko po bułki do sklepu, ale także na wycieczki po okolicznych górkach Zalesia, Matysówki i Słociny, kręcenie pod górę, a szczególnie zjeżdżanie dawało mi tyle satysfakcji, że postanowiłem spróbować swych sił w zawodach

mtb. W 1994 r. zaliczyłem moje pierwsze zawody XC w Przemyślu i od tego czasu kolarstwo górskie stało się czymś więcej niż tylko hobby. W 1996 r. rozpocząłem prace w Fan Sport, dzięki Henrykowi Herbie i Markowi Jodko rozpocząłem naukę jazdy na nartach, tutaj także nauczyłem się profesjonalnego serwisu rowerowego i narciarskiego. Aby poszerzyć swoje zainteresowania ukończyłem studia na kierunku turystyka i rekreacja na WSIZie w Rzeszowie i zdobyłem uprawnienia instruktorskie w narciarstwie alpejskim. Latem naprawiam rowery, a zimą ostrze, regeneruje narty i uczę na nich jezdzić.

zp8497586rq

Privacy Preference Center