Wyjazdy i obozy

balwan narciarzOdpocznij od szkoły,
pooddychaj świeżym powietrzem
i daj się ponieść magii białego szaleństwa.

NIEJEŻDŻĄCYCH – UCZYMY

JEŻDŻĄCYCH – DOSKONALIMY

Gdzie ?
Codzienne wyjazdy do Gogołowa k. Frysztaka

Kiedy?

Termin I – 02.02.2015 (Poniedziałek) do 06.02.2015 (Piątek)

Termin II – 09.02.2015 (Poniedziałek) do 13.02.2015 (Piątek)

Wyjazd codziennie o godzinie 730 powrót około godziny 1500, 1600

Co zawiera program narciarski?

Nauka i doskonalenie techniki jazdy na nartach pod opieką wykwalifikowanych instruktorów (podział na grupy początkujące i zaawansowane). Zajęcia odbywają się codziennie po 6 h i zawierają m.in.: naukę, bądź doskonalenie prawidłowej postawy – pozycji narciarskiej, naukę upadania i podnoszenia się, naukę kroków, zwrotów, podejść, skrętów, ewolucji.

Koszt ?
540zł od osoby, cena zawiera 5 dni dobrej zabawy na stoku tzn: przejazd, ciepły posiłek, ubezpieczenie NNW, opiekę kadry pedagogicznej, instruktorów sportowych.

Kto sprawuje opiekę?
Doświadczona kadra, czynni nauczyciele oraz animatorzy białego szaleństwa, z aktualnymi uprawnieniami wychowawców, instruktorzy narciarstwa. Każde dziecko będzie traktowane w sposób indywidualny tak, aby dopasować poziom zajęć do jego możliwości, jednocześnie ucząc koleżeństwa i przebywania w grupie rówieśników.

Kontakt?
Wcześniejsze zapisy i wpłaty osobiście do dnia 25.01.2015, tel 501767404

zp8497586rq

—————————————————————————————-

WYCIECZKI ROWEROWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Zapraszam na sobotnie wycieczki rowerowe dla wszystkich ktorzy ukończyli 10 rok życia
Startujemy co tydzień o 10:00 z ul. Łukasiewicza – zbiórka obok Delikatesów Centrum.

Kiedy za oknem słońce i ciepło a Ty kolejny raz zastanawiasz się jak spędzić sobotę aby nie była nudna – mam dla Ciebie prostą receptę – załóż kask, wsiądź na rower i wybierz się z nami na przejażdżkę po okolicach Rzeszowa.


Pojeżdzimy po górkach lasach i zwiedzimy ciekawe miejsca. Nauczymy się zjezdzania i podjeżdzania pod strome górki, oraz szeroko rozumianej techniki jazdy na rowerze górskim.
Na rowerze nie tylko zapomnicie o nudzie i komputerze, pozbedziecie się zbednych kilogramów, wzmocnicie swoje mięśnie i kondycję, ale przede wszystkim poznacie nowych kolegów, koleżanki i miło spędzicie wolny czas.

Zapraszam wszystkich krtórzy ukończyli 10 lat. Obowiązkowy kask dla wszyskich, a dla niepełnoletnich pisemna zgoda rodziców na wycieczkę.

Bliższe info w serwisie SowaSport na Zalesiu i pod nr. tel. 501 767 404

________________________________________________________