MTB BOGUCHWAŁA 2015

W niedzielę 13 września na terenie gminy Boguchwała po raz piąty odbył się wyścig MTB BOGUCHWAŁA 2015. Za sprawą bardzo dobrej organizacji i rewelacyjnej trasy przygotowanej przez grupę MTB ZABIERZÓW z Andrzejem Miłkiem i Michałem Matłoszem na czele, tegoroczna edycja przyciągnęła ponad 300 kolarzy. Organizatorzy zadbali o wszystkie grupy wiekowe. Dorosli startowali na bardzo wymagającej trasie „Senior” na dystansie 48 km z 1250 mp, mlodzież i amatorzy mtb mieli do pokonania trasę „Hobby” i 18 km, a dzieci rywalizowały na stadionie sportowym w Niechobrzu gdzie usytuowane były start i meta dystansów Hobby i Senior. Pierwszy z nich najszybciej pokonał Marcin Rydel (Eko Line Zryw Buszkowiczki), wsród kobiet wygrała Kamila Sowa (R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl). Dystans Senior wygrał Dominik Grządziel (Romet Racing Team), wśród kobiet wygrała Iwona Szmyd (Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów). Inicjatorzy imprezy zapewnili nagrody pieniężne za miejsca na podium w poszczególnych kategoriach, a wsród wszystkich uczestników zostały rozlosowane nagrody rzeczowe. Rzeszowska Akcja Sportowa gratuluje wszystkim uczestnikom ukończenia zawodów, a Stowarzyszeniu SST Lubcza świetnej imprezy. Do zobaczenia za rok.

Wyniki OPENWyniki – Kategorie wiekoweWyniki- Półmetek; Lista zwycięzcówZwycięzcy – kategorie wiekowe

Na zawodach w Boguchwale mieliśmy przyjemność zaprezentowania rowerów marki Superior. Firma Sowasport ufundowała także nagrody rzeczowe dla uczestników

DSCF3533DSCF3437DSCF2665

DSCF3452

Na lokanym wyścigu stawili sie prawie wszyscy zawodnicy klubu Rzeszowska Akcja Sportowa, którzy w sezonie 2015 startują pod szyldem R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl, Zapraszamy wszystkich chętnych którzy chcą reprezentować nasz klub w sezonie 2016 do kontaktu z nami – klubsportowyras@gmail.com